Baidarių nuoma Vilniuje - Neris dieną

Nežinote kaip nustebinti draugą, giminaitį ar verslo partnerį atvykusį iš svetur ? Baidarių nuoma Vilniuje - tai netik puikus laiko praleidimas bet ir išskirtinė galimybė pasididžiuoti savo sostine per kurią teka net kelios upės! Jei norite ramiai praleisti laiką, atsipalaiduoti ir apie nieką negalvoti. Plaukimas baidare Neries upe - pats geriausias Jūsų sprendimas. Kodėl? Nes ši upė nereikalauja itin didelių pastangų, plaukiama be išskirtinio pasiruošimo, sušlapimo galimybė tik apsitaškius nuo irklų, o ir rūpintis nereikia niekuo tik grožėtis besikeičiančiais Vilniaus vaizdais. Pabandykite Vilnius  iš baidarės atrodo visai kitaip nei Jūs jį matote eidami ar važiuodami.

Tad ilgai nedvejokoite susisiekite su vienintele UAB sostinėje "Active tourism" - baidarių nuoma Vilniuje ir mes įrodysime jog nejuokaujame !

 

Kaina: nuo 10 Eur.  /asmeniui (from 10 EUR/per person)

Sutikimo vieta: prie sraigtasparnio nusileidimo aikštelės šalia Forum Palace;

Plaukimo pabaiga: 150 m už Baltojo tilto, kur baigiasi krantinė;

Trukmė: a) Plaukiant nuo Verkių malūno: 2 valandos; b) Plaukiant nuo Ožkinių: 4 valandos.;

Kainą sudaro: baidarės, irklų, gelbėjimosi liemenės ir lietpalčių nuoma.


Apie plaukimo organizavimą

Active tourism Baidarių nuoma Vilniuje – Ramus, pažintinis plaukimas Nerimi. Susitikimo vieta prie sraigtasparnio nusileidimo aikštelės šalia Forum Palace. Susodiname Jus į mikroautobusiukus bei nuvežame į plaukimo pradžios vietą . Nuvykę suteikiame inventorių, bei trumpai supažindiname su plaukimu, instruktuojame. Plaukimo pabaiga apie 150 m. už baltojo tilto, dešinėje Neries krantinės pusėje (ten kur baigiasi betoninė krantinė).

Į susitikimo vietą patogu atvykti nuosavu automobiliu, kurį galite palikti VCUP automobilių stovėjimo aikštelėje, Forum Palace automobilių stovėjimo aikštelėje ar tiesiog šalia sraigtasparnių nusileidimo aikštelės ( visos išvardintos vietos nemokamos). Viešojo transporto stotelės: Lietuvos sąjūdžio kelias prie Forum Palace, Konstitucijos prospektas ties Swedbank’o pastatu, Europos aikštė ties VCUP iš Konstitucijos prospekto pusės, žaliojo tilto stotelė bei Kražių ar Operos ir baleto teatro stotelės iš A.Goštauto gatvės pusės.

Baidarių sezonas įsibėgėja nuo balandžio vidurio ar gegužės pradžios, kada oro bei vandens temperatūra nėra tokia šalta. Žinoma plaukimus organizuojame visada jei tik upės nėra užšalusios ar išdžiuvusios. Jei panorote išbandyti savo jėgas plaukiant baidarėmis, tiesiog susisiekite su mumis telefonu +370 618 82995 arba elektroniniu paštu info@activetourism.lt. Jums tereikia žinoti preliminarią datą kada norite plaukti, bei kiek žmonių plauks kartu su Jumis. Pasitarę išrinksime Jūsų pageidavimus atitinkančią upę, pakonsultuosime ką reiktų žinoti prieš plaukimą, bei atitinkamai pagal metų laiką ką reikėtų turėti su savimi. Dieną prieš plaukimą dar kartą susisieksime su Jumis, bei viską pasitikslinsime. Plaukimo dieną susitiksime sutartoje vietoje, mes Jus nuvešime iki plaukimo pradžios vietos, instruktuosime  atsakysime į visus Jūsų klausimus bei žinoma suteiksime visą reikalingą inventorių.

 

 

 

 

 

Baidarių nuoma Vilniuje